להזמנות 054-4707072
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
לקבלת דיוור מהאתר
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-4707072

אודותי

קצת על עצמי..

קונדיטוריה זו אהבה, עם כל הרגש והפרפרים, אבל כדי ללכת במסלול המצופה למדתי תואר ראשון בניהול ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות בשיווק ופירסום. במקביל ללימודים האקדמאים למדתי קונדיטוריה מקצועית.

אירוח ואנשים זוהי אהבה נוספת ואת שתי האהבות האלו אני משלבת בסדנאות האפייה והקורסים שלנו. אני מעבירה קורסים, סדנאות אפייה ושוקולד, קייטנות אפייה, ימי גיבוש לעובדים, סדנאות אמהות-בנות, מסיבות רווקות, מוכרת עוגות, עוגיות קינוחים, קישים, פשטידות ושאר מאפים. כותבת טור שבועי בעיתון "גל גפן" ובו המלצות למתכונים וטיפים לאפייה מהנה.

אחד מזכרונות הילדות שלי זה הרצון לעזור לאימי במטבח (היא דווקא זוכרת את הבלאגן שהייתי משאירה במטבח). אני זוכרת את הסיפוק שהרגשתי כאשר אפיתי עוגה, הכנתי כדורי שוקולד ועוד. לימים הפכתי את אהבת ילדותי למקצוע. למדתי קונדיטוריה מקצועית ושוקולד והיום אני נהנית מכל רגע של עשייה.

אתם מוזמנים להתרשם מההסברים על הקורסים באתר ולהנות מהתמונות של תוצרי הסדנאות.

בתקופה האחרונה עבדתי על קורס אפייה דיגיטלי-למידה דרך המחשב שלכם עם תמיכה מלאה של הצוות שלי.

הקורס מקיף ומקצועי, זוכה להצלחה ופירגון רב.  בקורס נלמדים כל הנושאים שנלמדים בקורס בסטודיו ועוד נושאים נוספים. הקורס  הדיגיטלי הוא המקיף ביותר בישראל ונותן מענה גם למי שאין ביכולתו לשלם עשרות אלפי שקלים על קורס קונדיטוריה, אין לו זמן לפנות לקורס או שהוא רחוק מבתי הספר במרכז.

מוזמנים להציץ בנושאי הקורס תחת לשונית:קורס דיגיטלי או ליצור איתנו קשר.

ניצה

מתוק מהלב-קורסי אפייה ושוקולד 054-4707072 / 03-6131300

 

תעודת כשרות כלים