להזמנות 054-4707072
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
לקבלת דיוור מהאתר
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-4707072
קורס אפייה

הפעלות לילדים

בקייטנות, במסיבות יום הולדת ובכל אירוע אחר לילדים, אנחנו מחפשים תמיד הפעלות לילדים, משהו שיעסיק אותם, שיעניק להם שעה של כיף, של הנאה, משהו שגם ילמד אותם דבר מה חדש. הסדנאות של מתוק מהלב הן התשובה המושלמת לכל מי שמחפש הפעלות לילדים.

הפעלות לילדים, עושים עם מתוק מהלב!

הפעלות לילדים יכולות להיות בכל מיני תחומים. למעשה, כל תחום שאינו מרוחק לחלוטין מעולם הילדים, יכול להפוך לחוויה ולעניין מרתק. הפעלות לילדים יכולות לעסוק בספורט, במשחקי חשיבה, בציור ובכל נושא אחר העולה על דעתכם. העיקר הוא להנגיש את הנושא של ההפעלה לילדים, וליצור עבורם שעה של כיף, הנאה ויצירתיות. אחד התחומים האהובים מאד על ילדים הוא תחום הבישול, האפייה והקונדיטוריה. אם אתם מחפשים הפעלות לילדים מהסוג הזה, מתוק מהלב הוא המקום עבורכם.

הפעלות לילדים – אפיה ופינוקים

הרבה מאד ילדים נהנים ליצור בעצמם, במו ידיהם. יצירה יכולה להיות מחומרים מגוונים, אולם היצירה המהנה ביותר עבור ילדים היא זו של אוכל, ובעיקר של ממתקים – כאלה שיוכלו לאכול לאחר מכן בגאווה – "הכנתי לבד!". סדנאות אפייה וסדנאות שוקולד הן הפעלות פופולאריות מאד לילדים. הסדנאות הללו מאפשרות לילדים ליהנות מיצירתיות מצד אחד, ומהיצמדות לכללים מצד שני, וכך ליצור לעצמם יצירות קולינאריות מעניינות ובעיקר מהנות. העבודה עם שוקולד היא פינוק וחוויה לכל ילד, אשר יכול ליצור מן השוקולד האהוב כל צורה שעולה על דעתו, לקשט אותה וליהנות ממנה. סדנאות אפייה ושוקולד הן ללא ספק בחירה מוצלחת.

מתוק מהלב

מתוק מהלב היא קונדיטוריה בבעלותה ובהנהלתה של ניצה יצחק. ניצה הקימה את הקונדיטוריה שלה מתוך אהבה לאפייה, לשוקולד ולפינוקים מתוקים. מלבד הקונדיטוריה עצמה, מפעילה ניצה סדנאות וקורסים בנושאים כמו אפייה, שוקולד, וכדומה. הסדנאות של ניצה מתאימות באופן מיוחד כהפעלות לילדים, או כסדנאות משולבות לילדות ולאימהות. ניצה עורכת גם סדנאות למבוגרים – לימי גיבוש לעובדים וכדומה. עם מתוק מהלב, הילדים שלכם יחוו שעה של הנאה צרופה.

מחפשים הפעלות לילדים? רוצים לתת להם שעה של הנאה ופינוק? בואו ליהנות מן הסדנאות הנפלאות של ניצה, מתוק מהלב!