להזמנות 054-4707072
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
לקבלת דיוור מהאתר
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-4707072
בלוג

לחבר לבלות להצליח

הצלחה של חברה תלויה בתמהיל מחייב של גורמים. היא יכול להתבסס על רעיון חדשני ומבריק. החברה יכולה לסמוך את הצלחתה על מוניטין מעולה, שירות אדיב, מחירים אטרקטיביים או שיווק מצליח. אך אין מחלוקת על העובדה שחברה מוצלחת בנויה על צוות עובדים המחובר בקשר בין-אישי חם. עובדים הנמצאים בקשר חברי טוב ירבו לשתף פעולה בפרויקטים. הם גם יהיו פתוחים יותר לשיתוף ידע ולעזרה הדדית. חברה המבוססת על ערכים אלה תמצה בצורה מיטבית את ההון האנושי שנמצא בה.

למטרה זו בדיוק נוצרו ערבי גיבוש לעובדים שאותם ניתן לערוך באולמות אירועים או מקומות לאירועים יוקרתיים ערבים אלה יוצרים קשרים חדשים בתוך צוות העובדים ומחזקים קשרים קיימים. כעת עומדת השאלה – איזה סוג של ערב גיבוש נבחר לעובדים שלנו? הרשו לנו להמליץ על ערב גיבוש ייחודי, המשתמש בכלים שכולנו אוהבים כיד ליצור ערב כיפי. אנחנו מדברים, כמובן, על סדנת שוקולד.

למה לבחור בסדנת שוקולד לגיבוש העובדים שלי?

  • זו חוויה "שוברת קרח" – העיסוק בשוקולד מחזיר אותנו לעמדת נפש צעירה וקלילה, שמאפשרת לעובדים להיפתח זה לזה בחופשיות ולהוריד מחסומי נימוסים. וזו, למעשה, מטרת הערב – לחבר. ובינינו, מי יכול להיות רציני כשהוא מרוח שוקולד עד המרפקים?

  • זו חוויה יצירתית – יצירתיות היא מפתח חשוב להצלחה בעולם המתקדם היום. יצירתיות היא פתרון בעיות בצורה לא קונבנציונלית או פיצוח תחומים חדשים. בעיסוק בשוקולד, העובדים שלך עוסקים בתחום ידע יצירתי שונה לחלוטין ממה שהם רגילים לעשות ביום יום. כידוע, היצירה היא שריר שצריך לאמן, וזו דרך נעימה במיוחד לפתח אותה.

  • זו חוויה שכולם אוהבים – שוקולד הוא קונצנזוס. מעטים האנשים שתמצאו ששוקולד לא נמצא ברשימת החולשות שלהם. בשעה שאתם יוצרים ערב חוויתי סביב מכנה משותף, אתם משפרים את זרימת התקשורת בין העובדים שלכם בהתבסס על תחום עניין מוסכם על כולם. עובדים מרוצים זו חברה מתקדמת. הרגש אותו הם לוקחים הביתה הוא משמעותי לא פחות.

  • זו חוויה המתאימה לכולם – בעידן שלנו, קשה למצוא חוויה קולינרית טובה שאפשר בקלות לנטרל ממנה את איום האלרגנים. במידה ויש עובדים הרגישים לחומרי מאכל מסוימים, תוכלו לברור בחוצה בקלות את החומרים האסורים. שהרי, פרט לשוקולד, אין אף מרכיב שהוא חובה. ניתן להתאים את הסדנה לקהל העובדים שלכם.

  • זו חוויה ניידת – בניגוד לסדנאות ODT למיניהן שמסובך להעביר ממקום למקום, והן מוגבלות למרחבם מסוג מסוים, סדנאות שוקולד הן ניידות. ניתן לפרוש אותן בחללים שונים, בהתאם לתנאים העומדים לרשותכם.


בואו להעניק חוויה מקדמת לעובדים שלכם

אם אתם כאן, אתם כבר בדרך הנכונה, סימן שאכפת לכם מהחברה שלכם ומהעובדים שלכם. צרו קשר דרך האתר לתיאום שיחת ייעוץ ללא התחייבות. דרך האתר שלנו- מתוק מהלב תמצאו אפשרויות גיבוש נוספות לעובדים שלכם – מגוון עצום של רעיונות. רק תנו דרור לדמיון, ההצלחה כבר תגיע לבד.