להזמנות 054-4707072
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A
לקבלת דיוור מהאתר
צור קשר:
השאר פרטים
השאירו הודעה ונחזור אליכם בהקדם
התקשר עכשיו: 054-4707072
סדנאות שוקולד

סדנת שוקולד למשפחות

גם אתם תמיד מחפשים אטרקציה לבלות עם בני המשפחה? גם אתם מנסים לצבור חוויות עם הילדים, חוויות כאלו שתמיד יזכרו? הייתם כבר בהצגה כולכם, וגם בסרט, גם בלונה פארק בטח ביליתם , בקטיף , במוזיאון . מה עוד? סדנת שוקולד למשפחות, את הסדנה הזאת הילדים לא ישכחו, הם יזלפו, יטעמו, יתלכלכו וממש ממש יהנו. סדנת שוקולד למשפחות נבנתה ע"י צוות 'מתוק מהלב', צוות שבא מאהבה, עם המון ניסיון, ידע ואהבה גדולה לאנשים ולשוקולד.

סדנת שוקולד למשפחות, לכל גיל ולכל אירוע

אנו נתפור את הסדנה במיוחד בשבילכם, ע"פ הגיל והאירוע. סדנת השוקולד למשפחות מתאימה לכל חגיגה, יום נישואין, יום הולדת,בת מצווה,  יציאה לגמלאות, קבלת קידום או דרגה, גיוס לצה"ל, שחרור מצה"ל או סתם פינוק משפחתי. סדנת השוקולד למשפחות מתאימה לכל הגילאים שהרי לשוקולד אין גיל וכולם אוהבים אותו. אנו משתמשים כאן בשוקולד איכותי ומשובח והתוצרים מדהימים. את כל התוצרים, נארוז כמובן ואותם תקחו הביתה, שם החגיגה תמשיך.

הסטודיו שלנו ממוקם ביהוד, סטודיו חדיש ומזמין, מאובזר ומעוצב וכבר עם כניסתכם לסטודיו מתחיל הקסם... העיניים נוצצות וההתרגשות רבה. אז אם גם לכם בא לפנק את בני הבית בחווית חושים וטעמים, התקשרו אלינו ואנו "נתפור" במיוחד עבורכם את הסדנה השוקולדית המטריפה שלנו.

סדנת שוקולד למשפחות - אתם חייבים לעצמיכם ולבני ביתכם. 

  • סדנת שוקולד למשפחות